Carat SF - technická specifikace

Možnosti provedení a doplňků zastřešení bazénů:
- barvení eloxovaných profilů a kolejí podle vzorníku barev RAL
- boční vstup posuvný nebo výsuvný
- větrací okno posuvné nebo výklopné
- čelní dveře křídlové
- umístění vstupu, okna a dveří podle Vašeho přání
- uzamykání všech přístupových prvků
- prodloužení pojezdových kolejí
- barevné provedení polykarbonátu
- boční stěna z čiré PVC plachty
 
Technické informace zastřešení Atyp:
Povrchová úprava profilů Elox
Barvení eloxovaných profilů vzorník barev RAL

OptiMOVE

Jednotlivé segmenty zastřešení jsou lehce posuvné v obou směrech a umožňují jednoduché otevření a zavření v jedné minutě. Specielní pojezdová kolečka s ložisky z tvrzeného polyamidu potažená teflonem zajišťují snadnou manipulaci, takže i velká zastřešení mohou být obsluhována jednou osobou.

OptiGUIDE

Standardní vodící kolej pro čtyři segmenty zastřešení je široká pouze 21,5cm a na přání lze eloxovaný povrch nalakovat dle barev vzorníku RAL.

Komfortní kolej je oproti standardní koleji širší o 6,5cm, ale díky skrytým šroubům a extrémně nízkému profilu s výplní je bezpečná a pohodlná pro chůzi naboso.

OptiLOCKED

Pro zajištění posunu segmentů jsme vyvinuli posuvné zajištění, které automaticky zapadne do předem připraveného otvoru v kolejnici. Na kotvící systém používáme pouze nerezové prvky nikoliv díly z umělé hmoty. Uzamykání všech přístupových prvků ochrání bezpečně Vaše dítě před nehodou nebo krádeží majetku.

OptiCENTRE

Na ohýbání profilů používáme nejmodernější počítačem řízené stroje, které přesně vyrobí rádius ohybu podle zadání CAD softwaru. Výsledný profil s vysokou pamětí tvaru je kontrolován na měřícím stole, aby teleskopické segmenty zastřešení dokonale zapadaly do sebe jeden za druhým.

OptiWIND

Nově přepracované a vylepšené jištění zabraňuje poškození zastřešení při nárazu silného větru nebo vichřice. Tyto speciální úchyty a kotvení čelních stěn pevně udrží zastřešení na svém místě za každých podmínek.

OptiGLASS

Na zasklení konstrukcí nepoužíváme tříštivé a levné akrylátové sklo (plexisklo), ale standardně dodáváme vysoce odolné polykarbonátové sklo s UV filtrem a tepelným zrcadlem v čirém nebo komůrkovém provedení. Na přání lze objednat tvrzený polykarbonát.

OptiDOOR

Dveře, větrací okna a jiné přístupové prvky nejsou jen v čelech, ale jsou možné i v podélných bocích zastřešení. U plochých modelů jsou boční dveře ideálním řešením pro vstup do bazénu při uzavřeném zastřešení. Boční výsuvné vstupy mohou být instalovány v jakémkoliv místě zastřešení a posuvné dveře jsou možné pouze v nejvyšším segmentu.

OptiSYSTEM

Systémy zastřešení Vöroka jsou vyrobeny přesně podle Vašeho individuálního přání, různé kombinace nebo úpravy typů a rozměrů jsou možné. Vöroka jako první výrobce splnila evropský certifikát pro zastřešení bazénů NF P 90-309. Kompatibilita a variabilita zastřešení vysoké kvality Vöroka nemá na trhu konkurenci.

 


CZ DE

Google+ |  Youtube | XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

2016 VÖROKA®